9.  12:43-13:08  TN biely - Zvolen
         10. 13:10-13:35   Dubnica - Zvolen
         11. 13:38-14:00  TN biely . TN červený
Zostava MFK: Mérés, Turza- Bartoš, Bokor, Brezina, Dohňanský, Holba, Janček, Kováčik, Kobela, Kršák, Matúš,Nosický, Peceň, Staňo, Visolajský
Hodnotenie turnaja : Celý týždeň sme veľmi tvrdo pracovali na tom,  nie  ako vyhrať zápasy v hale , ale ako pomocou zápasov v hale, ev. hry na malom priestore sa posúvať ďalej, zlepšovať sa. Veľmi sa mi páčilo, že sa na tomto ,,turnaji,, nepočítali góly, nehralo sa na výsledky. Hráči sú a aj budú tlačení k tomu, aby na ihrisku vedeli reagovať na vzniknutú situáciu, aby sa posúvali v maličkých detailoch v oboch fázach hry. Čítanie hry, výber riešenia  a agresivita v súbojoch či už útočných alebo obranných, je teraz v tréningovom procese pre nás prioritou.Ja musím efektívnejšie pracovať s mužstvom, hlavne zlepšiť ,,prenos,, detailov tak,aby hráči v zápasoch vedeli  optimálne a tímovo pracovať a pritom nepotlačiť kreativitu a výnimočnosť každého hráča. Musím hráčov pochváliť za snahu a vytrvalosť na  ceste, ktorou sme sa vydali.

30.11.2014 PZ MFK Dubnica - FK Púchov 6:2(4:0)
Góly MFK : Kováčik 2, Brezina, Holba, Nosický, Bokor
Zostava MFK: Mérés(36.Turza) - Kobela(46. Matúš), Janček, Holba(36.Janík), Bartoš - Dubnička(46. Štefánek), Bokor, Nosický - Dohňanský(36.Visolajský), Brezina(46.Kršák) Kováčik(46. Peceň)
Hodnotenie zápasu: Do zápasu sme vstúpili sebavedome, agresívne a s chuťou. Jazdili sme a bavili sme futbalom seba aj rodičov, divákov , čo sa prišli pozrieť.Určite neľutovali, veď sme ukázali tímový výkon, dobrú organizáciu hry, množstvo pekných akcií, krásne góly. Dobrý pocit som mal už v týždni, keď sme boli koncentrovaní na tréningoch.Teraz nás čaká mini turnaj v Trenčíne, na ktorom sa chceme pripraviť na januárové turnaje, a určite doplníme mužstvo s hráčmi z U14, ak nebudú mať zápasový program.

23.11.2014 PZ MFK Dubnica - Spartak Myjava 1:2(0:1)
Gól MFK : Brezina
Zostava MFK : Mérés - Staňo, Janček, Holba, Janík(Bartoš) - Dubnička, Bokor,Kobela - Kováčik(Peceň),Káčer(Kršák), Brezina
Hodnotenie zápasu : Ja chcem hráčov pochváliť za to , že zápas s fyzicky aj futbalovo vyspelým súperom sme odjazdili na doraz a v druhom polčase bolo vidieť, že sme chceli dať gól a aj išli za víťazstvom. Síce sa nám to nepodarilo, ale snaha a ochota mužstva pobiť sa o výsledok bola evidentná.Alex Brezina dokázal vsietiť minimálne jeden gól v piatich zápasoch v rade a celkom v týchto zápasoch nastrieľal 9 gólov.

7.kolo 2.liga SŽ  16.11.2014 MFK Dubnica - FK Sereď 6:1(3:0)
Góly MFK : Kováčik 2, Brezina, Holba, Dubnička, Visolajský
Zostava MFK : Mérés - Janík, Janček, Holba, Bartoš - Dubnička(65.Kršák), Bokor, Štefánek(36. Kobela) - Kováčik(57. Peceň), Káčer(36. Visolajský), Brezina
Hodnotenie zápasu : Po veľmi koncentrovanom stredajšom výkone sme dnes po dvoch vsietených góloch prepli na menšiu rýchlosť a vlastne si iba ,,zahrali,, futbal. Je to škoda, navyše hrať na hlavnom ihrisku je radosť. Škoda je aj  nevyužiť každý zápas, každý tréning, na posun svojich možností a kvalít vyššie. My máme stále prípravné obdobie. takže budeme pokračovať v budovaní športovej výkonnosti a rezervy vidím najmä v postoji k povinnostiam .

12.11.2014 PZ FK Senica - MFK Dubnica 0:1(0:1)
Zostava MFK : Mérés - Staňo, Janček, Dubnička, Bartoš - Nosický(61.Štefánek), Bokor, Kobela - Visolajský(64. Peceň),Brezina, Kováčik(64.Kršák)
Hodnotenie zápasu : V dnešnom zápase sme boli donútení súperom k defenzíve. Pred zápasom sme si ukázali, ako byť kompaktní, a aj sa nám to v zápase darilo. Nechceme ale hrať zo zadu, my chceme byť aktívny a z tohto pohľadu tam boli veľké rezervy aj útočníkov aj stredových hráčov a aj obrany. Chýbali mi bežecké výkony , ochota  presadiť sa 1-1 na väčšom priestore a ponuka v útočnej fáze , agresívne súboje v oboch fázach hry od viacerých hráčov. My sa chceme posúvať ďalej a aj tento zápas,až si ho správne vyhodnotíme, verím, že nás všetkých posunie ďalej. Pochvala pre Staňa, Dubničku, Bokora, Kobelu.Všetkých nás to musí ďaleko viac bolieť, ak chceme vyhrávať a nie iba raz vyhrať!!!

15.kolo 2.liga SŽ 8.11.2014 FK Tempo Partizánske - MFK Dubnica 2:2(0:2)
Góly MFK : Brezina2
Zostava MFK : Mérés . Staňo, Janček, Holba, Bartoš - Dubnička, Bokor(48.Štefánek), Nosický -Kobela, Káčer(53. Kováčik),  Brezina
Hodnotenie zápasu : Tento zápas bol svojou úrovňou výborný, pretože aj domáci sa snažili hrať kombinačný futbal. Bolo sa na čo pozerať- množstvo pekných akcií na oboch stranách. Bolo vidieť, že my sme predsa len futbalovejší, a podarilo sa nám do polčasu vsietiť dva góly. V druhom polčase zaujímavý zápas pokračoval, my sme mali tri možnosti zápas definitívne zlomiť v náš prospech. O výsledku zápasu rozhodlo to, že v závere zápasu sme chceli už iba uhrať a ubrániť naše vedenie a nešli sme agresívne za ďaľším gólom. Stále musíme hrať na víťazstvo a tak, ako keby bolo 0:0!!!!!

14.kolo 2.liga SŽ 1.11.2014 MFK Dubnica - PFK Piešťany 6:1(4:0)
Góly MFK : Brezina4, Káčer 2
Zostava MFK: Mérés - Staňo(36.Janík),Janček, Holba,Bartoš - Dubnička(45,Visolajský),Bokor, Nosický(36. Štefánek) - Kobela, Káčer(53. Kršák), Brezina(53. Peceň)
Hodnotenie zápasu : Dobrý nástup do zápasu sa preniesol do celého prvého polčasu. Veľmi nebezpečný sme boli hlavne po stranách s dobrými finálnymi prihrávkami a nábehmi útočníkov. V druhom polčase sme spresnili aj v strede ihriska,pridali ďaľšie dva góly a zaslúžene zvíťazili. Škoda straty koncentrácie v závere druhého polčasu, kde bolo treba hrať jednoduchšie. Je  na každom hráčovi, aby  sa pobil o miesto v zostave. K tomu aby hral, musí byť zdraví a pripravení na tréningoch a v zápasoch neustále presviedčať plnením si svojich úloh a povinností.

25.10.2014 , 13.kolo 2.liga SŽ
FC Slovan Hlohovec - MFK Dubnica 0:5 (0:1)
Góly MFK: Kováčik 2, Nosický 2, Kršák
Zostava MFK : Mérés - Staňo, Janík(36.Janček), Holba, Bartoš - Dubnička, Nosický, Bokor(36. Štefánek) - Kobela(63.Peceň), Visolajský(55.Káčer), Kováčik(63.Kršák)
Hodnotenie zápasu: V tomto zápase sme boli lepším týmom, ale v prvom polčase sme aj napriek vypracovaným šanciam dali iba jeden gól.Súper cítil šancu a snažil sa využívať rýchlych hráčov v predu, ale my sme dobre bránili a aj kombinovali.
Aj v druhom polčase sme cielene išli za víťazstvom. Po vsietení druhého gólu sme predviedli ešte množstvo pekných akcií a pridali aj krásne  góly.

18.10.2014 2.liga SŽ 12.kolo
MFK Dubnica - MFK Topvar Topoľčany 1:2(0:1)
Gól: Nosický
Zostava MFK : Mérés : Staňo(58. Janík), Jančak, Holba, Bartoš - Dubnička, Nosický, Bokor(54.Visolajský) - Kobela, Štefánek, Kováčik
Hodnotenie zápasu : Dnes sme nenadviazali na kvalitný výkon s Trenčínom. Nebolo jednoduché hrať proti súperovi, ktorý poctivo bránil a pri zisku loptu nakopával na dvoch urastených útočníkov. My sme zle pracovali s priestorom , a navyše neboli sme presní a nepresadzovali sme sa 1 proti1.
V ďaľších zápasoch musíme každý hráč maximálne pracovať pre tým . Naším cieľom je , aby každý hráč hral stále lepšie, a takisto aj sila  mužstva neustále rástla.

14.10.2014 PZ  MFK Dubnica - AS trenčín 0:1(0:0)
Zostava MFK : Mérés - Staňo, Janík(36. Janček), Holba, Bartoš (55. Janík) - Dubnička, Bokor( 36. Štefánek), Nosický(55. Bokor) -Kobela(59. Kršák), Káčer(36.Visolajský), Kováčik(59. Peceň)
Hodnotenie zápasu : Dnes sme odohrali veľmi náročný a aj kvalitný zápas. V prvom polčase sme boli agresívny, kompaktný a koncentrovaný a zápas mal veľmi slušnú žiacku úroveň. V druhom polčase už bolo viac ľahších strát, a aj nie dostatočná kvalita v osobných súbojoch, čo rozhodlo o víťazstve hostí.
Posledné dva zápasy nám ukázali, že iba maximálnymi výkonmi každého hráča počas celého zápasu môžeme pomýšľať na úspešný výsledok a hlavne posúvať sa vpred - ako  hráč a aj ako tým. Pozitívom je , že vidieť množstvo nabudovaných vecí z tréningového procesu a aj  sebavedomie, ktoré je potrebné pre kombinačnú hru.

11.10.2014, 2.liga SŽ 10.kolo
FC ViOn Z. Moravce - MFK Dubnica 2:0(1:0)
Zostava MFK:  Mérés - Staňo, Janček, Holba, Bartoš - Dubnička, Nosický(47. Bokor), Štefánek - Kobela, Káčer, Kováčik(47. Visolajský)
Hodnotenie zápasu : V dôležitom zápase o priebežné prvé miesto v tabuľke sme odohrali zaujímavý zápas.
V úvode zápasu sa domáci útočníci viac presadzovali pred našou bránou, vytvorili si aj niekoľko sľubných šancí.  Postupom času sme sa dobrým otváraním hry a kombinačnou hrou dokázali presadiť, ale väčšina akcií končila pred 16-kou súpera. Gól sme inkasovali po rýchlom protiútoku súpera a neodvrátení centrovanej lopty na zadnú tyč.
V druhom polčase hráči Vionu začali náporom, vyhrávali osobné súboje, získavali odkopnuté lopty a nás od gólu zachránil dobrými zákrokmi brankár Mérés. Záver zápasu bol tak otvorený, snažili sme sa o vyrovnanie, domáca defenzíva však bola pozorná. Druhý gól domácich 4 minúty pred koncom rozhodol o zaslúženom domácom víťazstve.
Čaká nás ešte 5 zápasov a dôležité pre tým je, aby každý hráč bol pripravený odviesť svoj maximálny výkon.

7.10.2014 PZ MFK Dubnica - Púchov 1:0(1:0)
Gól: Káčer
Zostava MFK: Kučera(36. Mérés) - Staňo, Janček, Janík(36. Holba),Bartoš - Dubnička, Bokor, Štefánek - Kobela(36. Visolajský), Káčer(48. Kršák), Kováčik(36. Peceň)
Hodnotenie zápasu : V tomto zápase sme od začiatku dobre bránili a aj dobre kombinovali. Vytvorili sme si územnú prevahu, z viacerých striel sa ujala iba Káčerova. Druhý polčas sme pokračovali v kombinačnej hre a aj plnení si povinností . Schuti sme si zahrali, škoda, že sme nepridali ďalšie góly.

4.10.14  , 10.kolo 2.liga SŹ
MFK Dubnica - Skalica 2:1(1:1)
Góly MFK : Káčer, Dubnička
Zostava MFK : Kučera - Bokor, Dubnička, Holba(44. Janček), Bartoš(44. Staňo) - Štefánek, Nosický, Kobela - Brezina(11.Visolajský), Káčer, Kováčik
Hodnotenie zápasu : V tomto zápase sme mali jasnú fyzickú prevahu, a tak sme sa mali viac  presadiť  gólovo. Dnes nám nefungovalo množstvo detailov, ktoré by mali byť už zautomatizované.  Úlohou do následujúcich dní je zlepšiť kompaktnosť, hru  na stranách a takisto finálnu fázu útoku.Čo sa týka progresu je potrebná maximálna koncentrácia, nasadenie a práca pre mužstvo každého hráča mužstva.

28.9.2014 , 9.kolo SŽ
Čermáňsky FK Nitra- MFK Dubnica  0:1(0:0)
Gól: Káčer
Zostava MFK: Mérés - Staňo, Janček, Holba(36.Janík), Bartoš(46.Bokor) - Dubnička, Nosický, Kobela - Visolajský(36.Kováčik), Káčer(62.Štefánek), Brezina
Hodnotenie zápasu: Na menšom ihrisku to bol po celý zápas boj, veľké množstvo súbojov. V nich boli domáci hráči fyzickejší, a tak si vypracovali dostatok šancí. Nás podržal brankár Mérés.
My sme sa snažili  v prvom polčase hrať kombinačne, postupom času sme začali dominovať, ale unáhlené dohratie akcií nám prinieslo niekoľko streleckých pokusov, s ktorými si domáci brankár poradil.
V druhom polčase  sme sa hneď na začiatku museli vysporiadať s vylúčením M. Janíka. Aj o jedného hráča menej sme sa snažili o aktívnu hru, nebola však tak kvalitná, aby sme dominovali . Nakoniec sme sa tešili z pekného gólu J.Káčera strelou z diaľky, a z dôležitého víťazstva.
Ak chceme víťaziť, tak musíme byť lepšie pripravení na fyzickú hru plnú osobných súbojov, byť sebavedomí a aktívny v útočnej fáze aj proti agresívnemu súperovi.

8.kolo SŽ 20.9.14
MFK Dubnica - Lok. Trnava 3:0(2:0)
Góly: Káčer, Brezina, Kobela
Zostava : Mérés- Staňo, Janček(58.Janík), Holba, Bartoš - Dubnička, Bokor(55.Visolajský), Nosický -Kobela(61.Kopilec),Káčer(žč.Peceň),Brezina(67. Kršák)
Hodnotenie zápasu:
Na zápas na hlavnom ihrisku s dobrým súperom sa hráči veľmi tešili.Nastúpili sme koncentrovane, pozorne v obrane, a hlavne hrali sme svoje tempo. Časom sa začala prejavovať naša kvalita, súpera sme pritlačili, do prestávky sme dali dva góly a mali niekoľko ďalších dobrých možností.
V druhom polčase hneď od úvodu sme zatlačili hostí pred ich bránu,z vypracovaných šancí sme dali tretí gól a mohli ešte  pridať ďalšie,.

16.9.14 PZ U15  FC Nitra - MFK Dubnica 3:3(1:1)
Góly MFK : Brezina 2, Kobela 1
Zostava MFK : Mérés(36.Kučera) - Staňo, Janček, Holba, Bokor - Dubnička, Kobela, Nosický - Kováčik,Káčer, Brezina
Striedali: Janík, Visolajský
Hodnotenie zápasu : Odohrali sme veľmi náročný zápas s dobrým súperom. Úvod zápasu už tradične sme mali pomalý, bez agresivity a zápalu. Gól sme dostali hneď po úvodnom výkope, keď sme hrali všetko iba do zadu, Potom sme mali problém s vysokým pressingom. Po 10-tich minútach sme zapli, začali sme sa viac podporovať, hrať rýchlejšie a smerom dopredu. V tejto fáze sme boli lepší a zaslúžene vyrovnali.
V druhom polčase sme išli do vedenia, ale chýbala nám presnosť aktivita a jednoduchosť a tým bol súper sebavedomejší a lepší,otočil výsledok a tak v závere sme my doťahovali na remízu. Výborné tempo,  a  aj množstvo malých detailov, ktoré ak si ich odnesieme do budúcna, zautomatizujeme  tak nás určite posunú o kus dopredu.

13.9.14 PZ DCA U15- DCA U14  12:0(6:0)
Góly : Kováčik 2, Nosický 2, Brezina 2, Kobela 2, Dubnička1, Staňo 1, Holba 1, Kopilec 1,
Zostava U15 : Kučera(36. Mérés) - Staňo, Janík, Holba(36. Janček), Bokor - Dubnička, Kopilec, Nosický - Kobela(50. Peceň), Brezina(55. Kršák), Kováčik
Hodnotenie zápasu : V zápase bolo cítiť veľký fyzický rozdiel .Navyše sme veľkú časť zápasu hrali zodpovedne a týmovo , tak to bol jednoznačný zápas.

10.9.14 PZ MFK Dubnica - FK Senica 1:6(0:3)
Gól MFK: Dubnička
Zostava MFK : Kučera(36.Mérés)- Stańo, Janík, Janček(36.Holba),Bartoš(36. Kopilec) - Dubnička, Bokor, Nosický - Kobela(52.Peceň), Káčer(56. Kršák),Brezina(46. Visolajský)
 Hodnotenie zápasu: V tomto zápase sme ukázali niekoľko dobrých futbalových akcií. Myslím si, že všetci hráči odviedli maximum, odohrali dobre a naplno tento zápas. O výsledku rozhodla naša nekompaktnosť v obrannej fáze. S takým kvalitným súperom ak chceme výsledkovo uspieť, musím mužstvo pripraviť tak, aby podalo maximálny tímový výkon .

2. liga SŽ 6.kolo 7.9.2014  KFC Komárno - MFK Dubnica 1:3 (1 : 2)
Góly: Kováčik 2, Janček 1
Zostava MFK: Mérés - Staňo (67 Janík) , Janček, Holba, Bartoš - Dubnička, Bokor (50 Kopilec), Nosický - Kobela, Káčer, Kováčik (50 Vysolajský)
Hodnotenie zápasu: Mali sme opatrný vstup do zápasu a aj naša aktivita a sebavedomie v zápasoch vonku nie je taká ako by mala byť. Toto je výzvou pre nás, aby sme pracovali tak aby v dalšom zápase vonku od 1. minúty bol náš výkon maximálny. Zaujímavosťou je to že v 4 zápasoch sme dostali gól a po všetkých sme prehrávali. Takže vstupy do zápasov musia byť sebavedomejšie.

2.liga SŽ 5.kolo 30.8.14
MFK Dubnica - MFK Nováky 13:0(7:0)
Góly: Visolajský5, Kováčik 3,Kršák2, Dubnička, Štefánek, Nosický
Zostava MFK: Mérés(36. Kučera) - Staňo, Janček, Holba(36.Janík), Bartoš- Štefánek, Nosický, Bokor- Visolajský, Dubnička(36.Kršák),Kováčik
Hodnotenie zápasu: V tomto zápase bol evidentný rozdiel v kvalite oboch mužstiev, a tak si hráči schuti zahrali a zastrieľali. Ďaľší zápas bude úplne iný, a verím, že sa naň zodpovedne pripravíme. Podstatnejšie je však, aby každý hráč neustále na sebe pracoval a tým napredoval. O tom, kto nastúpi, rozhodnú hráči svojim nasadením a koncentráciou v tréningovom procese.

23.8.2014 2.liga SŽ 4.kolo  Galanta - MFK Dubnica 2:4(1:1)
Góly MFK: Brezina2, Kopilec, Kováčik
Zostava MFK: Mérés - Staňo, Janík, Holba, Bokor - Dubnička, Nosický, Kopilec - Kováčik( 65.Visolajský), Káčer(51.Janček), Brezina
Hodnotenie zápasu: Domáci mali agresívny nástup do zápasu, vysoko nás napádali, hrali s naswadením, čo im prinieslo gól, a aj dve nastrelené tyče v prvom polčase. My sme pôsobili pasívnym dojmom bez agresivity a sebavedomia, ale postupom času sme predsa len začali mať viac z hry, kombinačne aj technicky mať navrch. Zaslúžene sme vyrovnali a mali aj veľké šance na zvýšenie náskoku.
V druhom polčase bol znovu v úvode súper agresívnejší, nás držal Dubnička, ktorí v strede ihriska dominoval. Po tom, čo sme dali gól na 2:3, tak už hráči zrazu ukázali svoje kvality a pridali sme hneď aj štvrtý gól a aj hra sa nám darila.

20.8.2014 PZ U15 MŠK ŽILINA - MFK DUBNICA 8:0(4:0)
Zostava MFK: Mérés(36.Kučera)- Stańo, Janík, Holba, Bokor - Dubnička(Janček), Kopilec, Štefánek - Kováčik(49.Peceň), Káčer(50.Kršák), Brezina(40. Visolajský)
Hodnotenie zápasu :
Tak toto bol zápas so súperom, ktorý bol fyzicky úplne inde a navyše výborne technicky aj takticky pripravený. Aj napriek inkasovaným gólom musím pochváliť oboch brankárov a obranu. Zo stredových hráčov a útočníkov veľmi dobre iba Štefánek, výkony ostatných hráčov zaostali za ich možnosťami a trpeli sme na  nekompaktnosť stredových hráčov a útočníkov v oboch fázach hry.  Bez agresivity sa nikam nepohneme. Futbal je boj!!! Futbalu musíme dať oveľa viac, aby sme boli úspešní.

16.8.2014 2.LSŽ 3.kolo
Mfk Dubnica- FK Nové Zámky 8:0(5:0)
Góly: Káčer3, Kopilec2, Brezina, Holba, Dubnička
Zostava MFK : Mérés : Staňo, Holba, Janík, Bokor - Dubnička, Nosický, Kopilec(50.Peceň)- Kobela(39.Kováčik),Káčer, Brezina
Hodnotenie zápasu :Dôležitý bol koncentrovaný úvod stretnutia, keď sme hrali rýchlo,  týmovo, s množstvom kvalitných kolmých prihrávok a nábehov za obranu. Vysoké tempo sme sa snažili držať počas celého zápasu , aj keď v druhom polčase sme sa nevyhli komplikovanejším riešeniam a moc individuálnemu riešeniu. Celkovo bol náš výkon na vysokej úrovni a hráčom patrí pochvala.

PZ 12.8.2014 Slovácko - MFK Dca U15  5:1(1:0)
Zostava MFK : Kučera(Mérés) - Stańo, Holba, Janík, Bartoš - Vrabel Martin, Kopilec, Nosický - Kobela, Káčer(Peceň),Štefánek(Habšuda)
Gól:Kobela
Hodnotenie zápasu : Odohrali sme náročný zápas proti vynikajúcemu súperovi. Aj napriek nepriaznivému výsledku som na mojich hráčov hrdý, pretože ukázali posun v mnohých činnostiach vďaka svojej tvrdej práci. Po mesiaci spolupráce vidím, že  každý jeden náš hráč a aj naše mužstvo  sa môže dostať na úroveň nášho dnešného súpera a to je pre nás výzva do ďaľšieho obdobia.

10.8.2014 2.LSŽ 2.kolo FK Slovan Duslo Šala - MFK Dubnica 1:7(1:3)
Góly MFK :Kováčik3, Káčer 2. Brezina, Staňo
Zostava MFK : Mérés(57. Miakiš) - Staňo, Janček, Holba(51.Janík), Bartoš - Dubnička, Nosický, Bokor(47. Kopilec) - Kobela(43.Káčer), Brezina, Kováčik(51.Peceň)

5.8.2014  PZ U15 MFK DUBNICA- FOMAT MARTIN 0:1 (0:1)
Zostava MFK:
1.polčas : Mérés- Bokor, Holba, Janček, Bartoš - Dubnička, Brezina, Nosický -Kobela, Káčer, Kováčik
2.polčas : Kučera - Staňo, Holba, Janček, Bokor - Dubnička, Kopilec, Nosický - Kobela, Brezina, Kováčik(Peceň)
Hodnotenie zápasu : Odohrali sme ťažký zápas s kvalitným súperom vo vysokom tempe. Hostia sa v celom zápase snažili zbierať odrazené lopty, dobre kombinovali, rýchlo napádali a tak nás nútili predvídať, rýchlo  a jednoducho pracovať s loptou a hlavne rýchlo myslieť . My sme sa prezentovali snahou hrať kombinačný futbal, napádať súpera po strate lopty a kvalitnou prácou s loptou aj pri aktívnom bránení súpera.

2.8.2014 2. LSŽ 1.kolo MFK Dubnica - FK Raven P. Bystrica 6:1
Góly MFK : Brezina2, Káčer 2, Nosický, Kováčik
Zostava MFK : Mérés - Staňo(47. Visolajský), Holba, Bartoš, Štefánek - Dubnička,Nosický, Brezina - Kobela, Káčer, Kováčik(60.Peceň)

29.7.2014 Prípravný zápas U15 FK ČADCA - MFK DUBNICA 1:5(1:1)
Góly. Visolajský 2, Kováčik, Kobela, Bartoš
Hodnotenie zápasu :  V prvom polčase to bol náročný zápas, pretože súper vytláčal hru až na polovicu a vystavoval našich hráčov do postavenia mimo hry, s čím sme mali veľké problémy. Aj napriek tomu sme si vypracovali množstvo gólových príležitostí, boli sme kombinačnejší.
V druhom polčase sme už dominovali, súper hrozil iba sporadicky, a aj napriek celkovo piatim vsieteným gólom bola naša efektivita slabá.
Pozitívom je , že hráči si hru užívajú, baví nás dominovať a byť silný na lopte, vytvárať si gólové príležitosti.

27.7.2014 PZ FK Púchov - MFK Dubnica 2:4(1:3)